Golf Eğitimi | Linkedin Hesabınızı Nasıl Daha Görünür Hale Getirebilirsiniz?

SCP Club olarak, LODER ve Slimstock Türkiye işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizle siz Tedarik Zinciri Profesyonellerini buluşturmaya devam ediyoruz.

Bu misyonla, her sene gerçekleştirdiğimiz sosyal etkinlilerimizin bir yenisiyle daha  7 Ekim 2022 Cuma günü Ataşehir Golf Club’te sizlerle biraraya geliyoruz. Golf Eğitimi ve “Linkedin Hesabınızı Nasıl Daha Görünür Hale Getirebilirsiniz?” konulu workshopun yapılacağı etkinliğimizde konuşmacımız; Wemessage şirketi kurucusu sosyal medya uzmanı Germain Henriquez, son yıllarda kullanıcı ve ziyaretçi sayısının sürekli arttığı önemli bir platform olan Linkedin için liderlerin profillerini yönetmesi ve vermek istedikleri mesajları hedef kitlelerine ulaştırabilmesi için ne tarz stratejilere sahip olması gerektiğini paylaşacak. Etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

*Workshop dili ingilizcedir.

*Sayfadaki “Kayıt Ol” butonuna basarak kayıt olabilirsiniz.

Yer: Ataşehir Golf Club (Adres: Ataşehir Atatürk, Atapark Cd, 34758 Ataşehir/İstanbul)

Kıyafet Önerisi: Golf eğitimi için rahat kıyafetler ve ayakkabı seçimi tavsiye edilir.

AJANDA:

09:00 – 09:45 Giriş ve Kayıt & Networking (Kahve / Çay & İkram)

09:45 – 10:00 Açılış Konuşması

10:00 – 11:00 1. Grup için “Linkedin Hesabınızı Nasıl Daha Görünür Hale Getirebilirsiniz?” ve Profil Analizi* 2. Grup için Golf Dersi (Başlangıç Seviyesi)

11:00 – 12:00  2. Grup için “Linkedin Hesabınızı Nasıl Daha Görünür Hale Getirebilirsiniz?” ve Profil Analizi* 1. Grup için Golf Dersi (Başlangıç Seviyesi)

12:00-13:30  Networking & Brunch

* Worksopta isteyen katılımcılarımızın profilleri hakkında feedback verilecektir.

KONUŞMACI

Germain HENRIQUEZ

Wemessage Kurucusu

KONUŞMA ÖZETİ

Linkedin Hesabınızı Nasıl Daha Görünür Hale Getirebilirsiniz?

İş dünyasına yönelik sosyal ağ sitesi LinkedIn, geçtiğimiz yıllarda gerek dünya genelinde gerek ülkemizde sahip olduğu sürekli büyümeyi sürdürüyor. 2021 yılında açıklanan 774,61 milyon kullanıcı sayısının, dünya genelinde 2025 yılına kadar 1.034.56 milyona ulaşması bekleniyor.

Türkiye’de de şirketlerin ve profesyonel kullanıcıların düzenli olarak ziyaret ettiği, kendileri ve şirketleri hakkında paylaşmak istedikleri mesajları bağlantılarına kolaylıkla duyurabildiği önemli bir platform olarak Linkedin profesyonel dünyada yerini alıyor. Peki kullanıcıların profillerini yönetmede ve vermek istedikleri mesajları hedefledikleri kitleye ulaştırabilmede nasıl bir strateji uygulaması gerekir?

“Linkedin Hesabınızı Nasıl Daha Görünür Hale Getirebilirsiniz?” konulu konuşmasıyla Hollanda Wemessage şirketinin kurucularından Germain HENRIQUEZ deneyimlerini ve katılımcılarımızın kendilerinin ve şirketlerinin profillerini geliştirebilmesi için stratejileri bizlerle paylaşacak.

Etkinlik Konumu

Menü