Başvuru Koşulları

Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyoneller Seçimi

Bu yıl 4. defa oluşturulacak olan "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi 7 Kasım 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz gala yemeğinde açıklanacaktır.

"Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi, başvuru formundaki kriterlerin değerlendirmesine göre oluşturulacaktır.

Ayrıca "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesinde yer alan ve gerçekleştirdikleri projeleri sunmak isteyen bazı profesyoneller arasında proje yarışması gerçekleştirilecektir.

Liste ve proje yarışması sonuçları SCM dergisinde, Lojistik Dergisinde, ulusal ve uluslararası yayınlarda yapılacak olan özel haber çalışmalarında yer alacaktır.

Kimler Başvurabilir?

Tedarik zinciri, lojistik ya da üretim alanında minimum 5 yıl tecrübesi bulunan, lojistik ve tedarik zinciri alanında son 3 yıl içinde katma değeri olan ve proje çıktıları başarılı olarak nitelendirilen en az 1 proje yöneten ve şirketinin tedarik zinciri kapsamındaki bir pozisyonunda yönetici konumunda bulunan tüm profesyonelleri listemize aday olarak davet ediyoruz.

Not: Her şirket adına bir aday kabul edilecektir. Katılımcıların tamamı bütün verdikleri bilgilerin doğru olduğunu başvurusunu tamamladığında kabul ve taahhüt eder. Aynı zamanda başvuru yapan ve projesini sunacağını belirten adaylar, projelerinin yayınlamasını da kabul eder.

Prosedür

  • Başvuru formunun doldurulup belirtilen adrese gönderilmesi ile “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesine aday olabilirsiniz.
  • Jüri değerlendirmelerini, adayın görevinin tedarik zinciri yönetimi kapsamında olması, şirketteki tedarik zinciri yönetim alanı genişliği, meslek kariyerindeki gelişim, gerçekleştirdiği projeler, şirketin kendi sektöründeki konumu ve gelişimini esas alarak yapacaktır.  
  • "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi,  www.scpclub.com adresinde, SCM dergisinde, Lojistik Dergisinde, ulusal ve uluslararası yayınlarda yapılacak olan özel haber çalışmalarında yer alacaktır.
  • "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesinde yer alan ve gerçekleştirdikleri projeleri sunmak isteyen bazı profesyoneller arasında en sürdürülebilir proje, en teknolojik proje, en yaratıcı proje ve en etkin projeyi belirlemek üzere gala gecesinde 4 dalda proje yarışması gerçekleştirilecektir.
  • Proje ödülleri, jüri değerlendirmesiyle birlikte gala gecesine katılanların oylaması ile sahiplerini bulacaktır.
  • 7 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilecek organizasyonun dili Türkçe olacaktır.

Takvim

Başvuru: 17 Ağustos - 28 Eylül 2018

Değerlendirme: 1 - 15 Ekim 2018

Gala yemeği, Ödül töreni ve Proje Yarışması: 7 Kasım 2018

Nasıl başvurabilirsiniz?

  • Başvuru formunun doldurulup ilgili adrese gönderilmesi ile “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” ne katılabilirsiniz.

Son başvuru tarihi

  • Başvuru süresi 28 Eylül 2018'e kadardır.

Başvuru ve detaylı bilgi için

Yağmur Gündüz

info.tr@slimstock.com

Başvuru Formu

Başvuru Formu