SCP Ödülleri

Sizlerin desteği ve katılımı ile geleneksel olma yolunda ilerleyen “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” ödül töreninin bu yıl dördüncüsü düzenlenecektir. 

Profesyoneller sadece Tedarik Zinciri yönetimindeki yeteneklerini ve hünerlerini göstermekle kalmayıp, diğer Tedarik Zinciri Profesyonelleriyle projelerini sunma ve paylaşma şansına da sahip olacaklar. Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri listesi SCM dergisi, LODER dergisi, SCP kitapçığı, ulusal ve uluslararası gazete ve dergilerde yayınlanacaktır. 

7 Kasım 2018 tarihinde Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de gerçekleştireceğimiz “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesine ve proje yarışmasına katılım gösterecek siz Tedarik Zinciri Profesyonellerini aramızda görmekten onur duyacağız.

Mekan: https://www.marriott.com/hotels/maps/travel/istbo-renaissance-istanbul-polat-bosphorus-hotel/

7 Kasım 2018 tarihinde Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de düzenlenecek olan gala yemeğine katılım ve daha detaylı bilgi almak için info.tr@slimstock.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.